UAB Savegalit, Naugarduko g. 34-10, LT-03228 Vilnius, Lietuva
Tel./faksas: +370 5 2337860
mob.: 8 620 86961
El. paštas: info@savega.lt
SAVEGALIT - plokščių stogų remontas, įrengimas, šiltinimas. Hidroizoliacija.

 

KOKYBIŠKAS STOGAS - TAI INVESTICIJA

Stogas - namų židinio saugumo ir ramybės simbolis. Stogas turi būti patvarus bei estetiškas, tačiau svarbiausia jo savybė - sandarumas, patvarumas  bei atsparumas ugniai. Nereikia pamiršti ir apie poveikį aplinkai, energijos taupimą.  Nusistovėjęs principas, jog kuo storesniu dangos sluoksniu padengtas stogas, tuo jis saugesnis - šiandien turi būti keičiamas. Svarbiausia tikrai ne stogo dangos storis, o jos ypatybės.

   Daugeliui žmonių investuoti į pastato stogą ar pamatus atrodo neprotinga, tačiau kas kelis metus remontuoti begantį stogą ar nuolat drėgstančius pamatus yra žymiai brangiau, negu vieną kartą uždengti stogą ar hidroizoliuoti pamatus, tegul ir brangesne, bet ilgaamže ir patikima danga.

   Šioje mūsų svetainėje mes norime pristatyti Jums  jau 17 metų Lietuvoje naudojamas ir puikiomis savybėmis išsiskiriančias aukštos kokybės medžiagas, žinomas ir vertinamas profesionalų visame pasaulyje, jų panaudojimo sritis. Stengsimės supažindinti su naujovėmis, pritaikyti jas Jūsų projektuose.

   Mes vertiname kokybę ir branginame savo vardą. Mums svarbus kiekvienas klientas.