UAB Savegalit, Naugarduko g. 34-10, LT-03228 Vilnius, Lietuva
Tel./faksas: +370 5 2337860
mob.: 8 620 86961
El. paštas: info@savega.lt
Plokščių stogų remontas, įrengimas, šiltinimas. Hidroizoliacija. Stogų dangos.

UAB “SAVEGALIT” yra specializuota plokščių stogų dengimo firma (atestato Nr.3958), įkurta 1996 m., dirbanti tarptautinėje kompanijų sistemoje  PRS (PERFOMANCE  ROOF  SYSTEMS).
 

Baltijos šalyse “SAVEGA” grupė savo veiklą pradėjo 1992 m.
 “SAVEGA” atstovybės yra Estijoje (Talinas), Latvijoje (Ryga), Lietuvoje (Vilnius), Rusijoje (St. Peterburgas).
Nuo veiklos pradžios “SAVEGA” grupė užklojo daugiau nei 1 000 000 m2 stogų.

Mes dirbame su belgų ir olandų gamybos medžiagomis ir jų klojimo technologija. Šios technologijos apmokyti visi firmos darbuotojai.
Nuo 1996m.  įvykdėme nemaža įvairių projektų - tai ne tik stogų, bet ir terasų, pamatų, tribūnų, parkingų hidroizoliacija.

UAB “SA­VE­GA­LIT” sa­vo at­lik­tiems dar­bams ir me­džia­goms su­tei­kia 10 me­tų garanti­ją, taip pat gali būti išduodama olandų draudimo kompanijos Venedak garantija ir KOMO produkto liudijimas-sertifikatas Nr. K11174 arba belgų draudimo kompanijos ROYALE BELGE sertifikatas.

Įmonė taip pat prekiauja aukštos kokybės bituminėmis Olandijos "Troelstra & de Vries" ir Belgijos "Imperbel" firmų ritininėmis dangomis, bituminiais mišiniais (mastika, gruntas, klijai), stogo aksesuarais (mažmeninė, didmeninė prekyba).


Mūsų klientai: Švyturys-Utenos alus, Anykščių vynas, Sanitex, Vilniaus prekyba, NCC Fegda, Ragutis, Sparta, Baltvita, Markučių mozaika, Aliejus, Vilniaus margarinas ir daugelis kitų įmonių, švietimo ir gydymo įstaigų, pastatus administruojančios įmonės, daugiabučių namų savininkų bendrijos, privatūs asmenys.

                                                                                                                              intro.jpg